| BiancaDuta a întrebat:

Cum se transforma minimax in Animax? ca la mine nu megesad

Răspuns Câştigător
| Sakura1218 a răspuns:

Pai se pare ca asta e problema ...si eu am digi ( si mor de ciuda ca nu se transforma in Animax ...se face ecranul negru si atat ). Verific aproape in fiecare seara cu speranta dar nimic.
Ce sa-i faci ...suntem ghinioniste

16 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

La ora 20:00 programul tv minimax se schimba in animax.

| BiancaDuta explică (pentru aneliram):

Ma sigur nu trebuie sa ii fac eu nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| Sakura1218 a răspuns:

Ohh ...si la mine e aceeasi problema ( ma uit la naruto pe net ) ...pai la unii merge la unii nu, cred ca depinde daca esti pe Digi sau pe Boom sau pe Focus.
Eu am Digi...iar un coleg are Boom si se uita la naruto pe minimax

| BiancaDuta explică (pentru Sakura1218):

Sh eu tot digi.deci nu prinde animax?

| Sakura1218 a răspuns (pentru BiancaDuta):

Pai se pare ca asta e problema ...si eu am digi ( si mor de ciuda ca nu se transforma in Animax ...se face ecranul negru si atat ). Verific aproape in fiecare seara cu speranta dar nimic.
Ce sa-i faci ...suntem ghinioniste

| DannyNick a răspuns:

La 20:30 incepe Animax.

| BiancaDuta explică (pentru DannyNick):

Nnu merge ma. poate dupa 22.sau poate nu merge pe digi. fundoi pentru cine ma lamureste.

| adelina0101123 a răspuns:

La 8: 00 sau la 8:30...

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaDuta explică:

La voi merge? k la mine nici acu na aparutsad

| Helloimys a răspuns:

Stiu ca animax incepe pe la 8:00(20:00)stiu ca la digi nu mergenu stiu de ce nu arata asa am patit si eu dupa ce se temina minimax e negru tot ecranul si numai arata nimic pana ce incepe din nou minimax pana dimineata...

| adrian6 a răspuns:

La 20:00