| Madalina115 a întrebat:

sad Buna TPU! Dupa multe cautari, m-am gandit sa va intreb si pe voi. ce stiti despre cartea aia miraculoasa "scapa de negi, alunite si oricare alte semne ale pielii in 3 zile"? Nu mai stiu ce sa cred. vreau sa stiu sigur daca merge, sau oricare alt tratament pentru alunite(dar nu vreau operatii si nici tratamente foarte lungi, ptca nu am bani, si vreau sa scap urgent de ea.)va rog ajutati-ma!crying dau funda +vot

1 răspuns:
| Andrushyk06 a răspuns:

Nu stiu cartea, insa, tot ce pot sa-ti spun e ca si eu am avut negi cand eram mica( pe la varsta de 10 ani), dar am scapat de ei cu ROSTOPASCA. Este o planta verde, care daca o rupi iese o seva portocalie din ea. seva aia m-a vindecat pe mine, toti negii au dat inapoi(aveam vreo 4 doar pe fata), iar acum am fata foarte curata. Te sfatuiesc sa faci la fel numai in cazul in care negii nu sunt foarte mult crescuti straight face. Cat despre rostopasca...o gasesti pe toate santurilehee hee). daca ai bunica la tara, intreab-o pe ea, sigur stie. Bafta!