| SoricelulDero a întrebat:

E prima mea intrebare big grin
Va rog sa cititi tot chiar ma macina treaba asta :
Sunt baiat si am intalnit o fata pe un joc i-am cerut skype-ul si am vorbit (prin microfon) si avea aceleasi preocupari ca mine etc Ma atragea caracterul ei dar nu cred ca trebuie sa fim mai mult decat prieteni mai ales ca nu stam aproape sau ceva am simtit ca e ok sa fim doar prieteni nu i-am zis nimic, in fine ziua a decurs noraml am vorbit deschis si fara probleme. (precizez ca mi-a dat facebook-ul dar ea mi la cerut prima si am zis ca nu am fapt adevarat si mi l-a dat )
A doua zi am sunat-o si a zis ca se duce pana jos si ca ma suna ea dupa. Ok am crezut ca se duce la magazin dar ea a iesit cu prieteni cu skype-ul deschis straight face cand a venit (dupa 5 ore O.O ) i-am zis ca sunt suparat pe ea (in genul ce rea esti de ce nu ai zis ca iesi pe afara cu prietenii? credeam ca de duci pana jos si vi inapoi) a zis ceva nu mai stiu sigur avea un comportament rece, parca nu avea chef de nimic, por si simplu era indiferenta. Am intrebato daca vrea sa ii dau cam-ul (webcam) fiind ziua de webcam cand dau la prietenii din lista mai cum se cade/care ma simt bine cu ei cam-ul puppy dog eyes si a tot insistat ca nu si am zis Ok cand era sa plec am intrebat-o daca vrea cam-ul ca nu o sa mai aibe ocazia laughing Si a zis ok dal i l-am dat si am mai vorbit putin si cand ra sa inchid cam-ul am inchis din greseala conversatia am suanto din nou si a zis lasa si am intrebat de ce? a zis ca a ajuns la concluzia ca fetele care joaca (jocul pe care il jucam noi) sunt frumoase si baieti sunt urati (eram ceva gen WTF arat bine ok inteleg ca poate ei nu ii place dar asta nu trebuie sa influenteze relatia noastra de prietenie ) am mai vorbit ceva (pe chat noraml) si am inchis.
Intrebarea mea este : Cum as putea sa imi cer scuze/sa revenim la normal adica cred ca s-a suparat sau ceva?
Repet ma atrage doar caracterul ei nu vreau sa am o relarie sau ceva de genu vreau doar sa fim ca in prima zi in care ne-am cunoscut.
Ma simt foarte rau sad

3 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Renunta la ea, vei suferi nu zic ca nu dar va trece, decat sa continui. poate merge, se distreaza si u stai si suferi.

| OMEGALIN a răspuns:

Vorbeste in continuare cu ea, cereti scuze, e clar ca ceva a patit cat a fost pe afara...de aceea a venit suparata, dar lasa ca cu timpul isi va reveni, trebuie sa vorbiti si sa fiti cat puteti de mult prieteni
Eu nu prea stiu atat ce sa spun, doar asta imi vine acum...happy

| SoricelulDero explică (pentru OMEGALIN):

Multumesc mai astept si alte raspunsuri happy