| Bailey a întrebat:

eram pe mess si mi. a iesit dintr-o data si acum cand vreau sa intru nu merge. Pe yahoo.com am putut sa intru dar pe mess nu pot. Am dat si restar la cal. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Sunt cazute serverele, nu poti face nimic. Asteapta sa isi revina.

| iloveunicorns a răspuns:

Și mie mi s-a întamplat.
își va revenii singur, cel putin la mine merge, acum.

| Bailey explică (pentru iloveunicorns):

La mine tot nu merge. x(

| Ana94 a răspuns:

Văd că mulţi useri pe TPU au pus întrebări din astea.E de la yahoo o problemă că nici mie nu mi-a mers.Acum văd că şi-a dat drumul.

| Bailey explică:

@ Parisblue : Nici tie nu.ti merge? sad Mama, dar ma enerveaza. sad Mersi oricum :*

| Parisblue a răspuns:

Nu esti singura,stai linistita,si eu incerc sa intru disperatasad.si am vazut si aici pe TPU alte cateva intrebari pe acelasi subiect, doar sa asteptam, n avem de alessad

| Parisblue a răspuns:

Da,nici mie nu-mi merge...