| CristinaCristi a întrebat:

Buna TPU eu am jocul imvu instalat.de fiecare data cand deschid calculatorul imi apare :home-imvu. care in pagina imi apare avatarul meu si prietenii ...si cereri de priet. mesaje...asa intrebarea e ce sa fac sa nu imi mai apare imvu deloc sa il sterg din pc. e sters de unde l-am salvat si din cosul de reciclare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Micutu23 a răspuns:

Scrie in run "msconfig" (fara ghilimele). Apoi mergi pe tabul startup
si acolo debifezi ce are legatura cu jocul, in cazul tau imvu. Aply > OK. Si gata, job Done. Sper sa te descurci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde l-ai salvat.mil dai si mie.il caut peste tot si nu-l gasesc.