| aleechic a întrebat:

Buna TPU.eu am windows 7 pe laptop dar youtube`ul merge foarte greu. ce pot sa ii fac ca sa se incarce melodiile repede.straight face

5 răspunsuri:
| marianastepan a răspuns:

Eu tot am windows 7 la laptop. Si am si un net excelent.totul merge supe.dar la tine nu stiu. problema poate fi 1. virusi 2. viteza netului.bafta

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Depinde ce viteza ai la net nu conteaza win... deci ca sa mearga youtub-ul schimba netul big grin

| Mytzyca a răspuns:

Nu conteaza ce windows ai conteaza internetul si viteza acestuia. si eu am windows 7 pe laptop si am netu prin cablu u daca il ai pe modem merge foarte greu

| Adelin_2149 a răspuns:

Pai daca ai ceva in descarcare oprestel sau lasa sa se descarce daca nu in dreapta jos in bara ai messu si astea dai click dreapta pe ele si dai exit si iti va lucra mai repede fundita?

| alex_3631 a răspuns:

1 ai virusi2ai un joc infet la categoria grea, doar cauta jocul infect si stergel de tot