| YourFriend a întrebat:

Buna TPU.
Eu, fiind nefumator am tras doua fumuri dintr-un winchester al unui prieten in piept. Asta a fost marti, iar de atunci incontinuu tuşesc. Mai ales aseara nu puteam sa dorm din cauza asta...
Cine imi poate zice cum pot sa scap sa nu mai tuşesc? fundita raspunsului care ma scapă de tuse, iar voturi la toti ceilalti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Bea ceai concentrat de tei, călduţ, suge bomboane Halls ori Tantum verde. Si să nu mai fumezi vreodată.
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate ai răcit, o bronșită, ceva!
Tusea ta este seacă, nu productivă. Sirop de pătlagină.
Pa, pa.