| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Eu si prietena mea avem 20 de ani. Ieri seara am facut sex neprotejat de 2 ori la un interval de 30 minute fara ejacularee Baiatul (eu) nu am mai facut-o.
Ciclul mi-a trecut acum 3 zile (a tinut-o 5 zile) si il are cam neregulat. Acum doua luni a luat Escapelle. (Pilula de a doua zii). Poate sa rămână însărcinată daca nu mi-am dat drumul in ea? Eu am luat Maraton Forte aseară dar nu s-a observat nimic. Sa ii zic sa cumpere Escapelle? Ea o zis ca nu vrea si ca daca ar fi însărcinată l-ar păstra dar mie mi frică

Răspuns Câştigător
| BMicha3l a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumul nu. Si mai era o chestie cu picatura aia a placerii ca poate ramane insarcinata. Este adevarata, dar sa se intample asta, trebuie sa ejaculezzi inainte. Poti citi aici mai multe: https://drweather.wordpress.com/tag/picatura-placerii/

| CatalinLaurentiu02 explică (pentru BMicha3l):

I-a venit ciclu deci nu a ramas gravida happy i m happy happy

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Sansele sunt foarte mici sa fi ramas insarcinata totusi daca a ramas, un copil e ca o binecuvantare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti baiatul, cum ti-a trecut ciclul de 3 zile?

| CatalinLaurentiu02 explică (pentru anonim_4396):

Autocorectorul man. Am uitat sa verific

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Pilula de a doua zi, escapelle se ia la minim 6 luni distanta una de cealalta pentru ca provoaca un dezechilibru hormonal puternic! este normal sa aiba ciclu neregulat dupa ce a luat prima pastila. data viitoare folositi un contracept M, fara terminare inauntru, sau vesnicul prezervativ, intr-adevar un copil este o binecuvantare, dar cel mai bine este sa vina pe lume atunci cand ambii parinti vor, si sunt pregatiti pentru acest lucru. asa ca mai multa grija nu strica.