| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU eu stau intr-un oras mic si nu pot sa ma duc la un salon sa imi faca gaura in ureche si vreau sa imi fac singur. Ce metode as putea aplica fara sa se infecteze. Imi e teama ca o sa se infecteze ca dupa ce am sa fac gaura o perioada tot am sa l pun si dau jos fiindca vreau sa ma feresc de parintii ca nu vreau sa afle o perioada? DAU FUNDA.

1 răspuns:
| Olga12 a răspuns:

Nu este permis să îți faci gaură singură. Este risc să se infecteze și să regreți mai mult după asta. Dacă vrei atât de tare gaură, vorbește cu părinții să te ducă la un specialist.