| OfflineOk a întrebat:

Cum iti convingi parintii sa iti faca inca o gaura in ureche?

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Simplu eu mi-am facut 2 gauri in plus in ureche si un pierce in limba si inca nu au observat laughing
sau le poti spune ca vei lua note mai bune sau ca vrei si tu sa ai ca celelalte colege tongue
sau le zici ca oricum vine sfarsitul lumii si vrei si tu o gaurawinking
bafta!

2 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

La varsta ta, din cate vad in poza, ti se pare normal sa ai 2 gauri intr-o ureche?

| cokocosmy a răspuns:

,,La varsta ta, din cate vad in poza, ti se pare normal sa ai 2 gauri intr-o ureche?"
care i problema ta? sincer adica hello santem tineri cu toti si in + fiecare face ce vrea o intrebat cum sasi convinga parinti sa dea acordu sa-si faca o gaura nu sa faci u p parintele cu ea doh! citeste cu atentie intrebarile nu seca oameni cu fazele tale d 2 lei si 30 d bani ok?