| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU eu sunt anca:d am 16 ani si jumatate si am 1.77 cam 80 de kg de o luna tin o dieta si multa lume zicea ca am slabit mie, insa, nu mi se pare
alerg dimineata si mai fac sport prin casa dimineata mananc lapte semidegresat cu fulgi de ovaz expandat la pranz ceva usor iar pe la 5 jumate o salata beau multa apa si consum multe fructe si legume. nu mai mananc dupa 6, nu mai mananc paine, grasimi, maioneza, prajeli iar carne ft rar si nici dulciuri bine inteles iar de baut beau doar apa credeti ca daca o sa continui asa o sa slebsc pana la toamna?

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

devil care e problema daca nu ai 90-60-90? happy Nu va mai inteleg deloc cu dietele voastre! happy Dar daca o sa continui asa, da... cel mai probabil o sa slabesti! happy Succes draguta happy

| Addiction a răspuns:

Salut. Da eu cred ca vei slabi, insa ia seama sa nu intreci masura cu asta. Succese!

| JusTMeEmmY a răspuns:

Da o sa slabesti big grin dar cred ca o sa slabesti prea repede si o sa faci vergeturi :-s dar exista creme ca sa scapi de elewinking big grin

| dragalasa a răspuns:

Incearca sa mergi la sala

| Evelyne13 a răspuns:

Da! eu am incercat sa tin dieta dar din pacate iubesc dulciurile big grin