| macrii01 a întrebat:

Eu sunt in clasa a4-a si in ca din cls a-3-a imi place de un baiat din clasa.

La mai multe fete din clasa ii plac de el iar eu nici odata nu m-am dat pe langa el sau chestii de genul acesta dar celelate cam da.

In vacanta de vara mi-a venit un mesaj sa-l trimit si sa apas f2 si asa o sa imi apara persoana care ma yubeste.Am trimis-o si...la hi5 mi-a aparut baiatul de care imi place. el mi-a comentat cateva poze si mi-a zis ca arat bine si cam asa.

Iar cand a inceput scoala nu mi-a zis nimic despre asta ...cred ca nu si-a mai amintit.Si el atunci inainte stia ca il plac...si am suferit mult din cauza ca el a placut mai multe fete si nu ii era rusine sa recunoasca.

Va rog raspuns urgent!
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| ăăăă a răspuns:

-pai cred ca daca il placi asa de mult.atunci cred ca ai vrea si sa-l saruti nu?:*

daca vede ca saruti bine.atunci este o posibilitate sa te placa si el. uite niste modalitati
1. jucati adevar sau provocare
-daca alege adevar:
Spune-i sa-ti zica sincer ce sentimente poarta pentru tine
-daca alege provocare:
Provoaca-l sa spuna ce simte pentru tine
. sau.
-daca vrei sa te saruti cu el:*. roaga o prietena sa-l provoace sa te sarute

2.trage-l pe hol si spune-i tot.si apoi intreaba-l daca el te place...

funditabatting eyelashes?
mult succesbig grin
papa:*.

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai ce poti face in clasa a4a?
Tu vrei sa fii cu el?happy
Nu crezi ca e cam devreme?

| Kate21 a răspuns:

Ai putea sa mai astepti
Esti in clasa a 4-a, inca esti mica pentru astfel de chestii
Ai putea insa si sa te gandesti : chiar iti place de el? Il cunosti cu adevarat?

| SiminutzZz a răspuns:

Cel mai bine ar trebui sa vb cu el p mess sau altudva unde sa fiti doar voi doi sh sa ii spui ca il placi crede-ma eu acum trec prin acelasi lucru sh miii de fete chair sh baieti miai spus""du-te la el sh spune-i ca il placi""exact asta am facut sh acum is cu el e mai usor decat poti crede uh **noroc**