| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bunaa..azi am făcut Secret Santa la școală și mi-a picat un băiat ..ideea e că eu as vrea sa-i iau un set adidas cu gel de dus, deodorant și apă de parfum... plus ceva pe lângă.ce credeti e ok? că să nu înțeleagă altceva luandu i setul...

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu-i lua setul.Ia-i altceva. Ceva tematic sau dacă îl știi pasionat de ceva ia-i.

| Hyperion7 a răspuns:

O să creacă că îl faci nespălat, mai bine ii iei ceva ce ii place sau ceva simbolic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru băieți cel mai bun cadou e o jachetă de piele! De preferat negru. Cel mai bine e sa îi cumperi ceva de îmbrăcat!