| SinkMuscle a întrebat:

Fata de care imi place mie mi-a spus ca sunt de treaba ca sunt frumos etc. si eu am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a spus ca vara asta vrea sa fie single si eu ce sa inteleg de aici? Sa nu o mai bag in seama?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Fata probail are anumite motive si eu sunt intr-o situatie aseamanatoare. Probabil ca vrea sa fiti mai mari sau doar isi bate joc de tine imi pare rau dar am patit-o si eu odata. Ps sansele sa te placa si sa fie mai timida si sa nu vrea sa fiti docamndata impreuna sunt cam 85%

| SinkMuscle explică (pentru AlexUnder):

Daca as trata-o cu indiferenta ar reactiona?

| SinkMuscle explică (pentru AlexUnder):

Daca o tratez cu indiferenta reactioneaza cumva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stai pe curul tau pana faci 18 ani apoi cauti una care a primit o deucatie stricta de la parinti si sa fie virgina ca tine, dar nici tu nu ai voie sa pui soiul pe alta pana nu dai de una la nivelul tau.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Poate vrea sa stea cu amicii si sa isi petreaca vara distrandu-se, asta ar fi prima varianta posibila.
A doua ar fi ca ea sa nu vrea sa fie cu tine, daca ti-a zis ca esti de treaba nu inseamna neaparat ca vrea o relatie.
Esti doar in clasa a saptea... Mai asteapta un an, da-i ceva timp fetei, e cam mica, poate s-a speriat de o relatie.
Sau cauta pe cineva interesat de care sa iti placa, mai sunt si alte fete.

| SinkMuscle explică:

Dar eu am mai fost cu ea, dar ne-am despartit. Ea trece clasa a 6 si eu a 7