| Emanuel_1209 a întrebat:

Cum se comporta o fata atunci cand ii place de un baiat.Adica cum se comporta cu acel baiat pe care il place?

Răspuns Câştigător
| n a răspuns:

Depinde, poate sa fie mai draguta cu el, sau din contra, sa nu-i acorde atentie. Poate sa-l tachineze, sa se certe cu el, sau sa-i zambeasca. Il cauta din priviri, si el poate sa o surpinda daca e putin mai atent. E posibil ca intr-o discutie cu baiatul respectiv sa fie foarte deschisa, sau si rusinata. Daca baiatul incearca sa stabileasca contactul vizual cu ea, ea il va mentine, creand astfel un fel de "complicitate " intre ea si tipul respectiv.happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E atenta cu el si ii da multa importanta. De obicei ii zambeste mult si ii place sa converseze cu el. Il priveste atent si ii face placere compania lui.

| Deeiu a răspuns:

Ii zambeste frumos cand se uita la ea, rade la glumele lui, ar cauta orice pretext ca sa se bage in seama cu el, cand trece pe langa el ii tresalta inima'n sushee heesi ii zambeste frumos, pe mess rade la tot ce spune tipu`hee hee
Pur si simplu`si-ar petrece tot timpu` in compania lui, privindu-l!love struck`

| Vampii a răspuns:

Depinde de tipul de fata poate e timida poate e mai tupeista de obicei din cate stiu o fata cand place un baiat ii face ochi dulci de la distanta(timida)sau sta mereu pe langa el pentru a fi prima care ii da ce are nevoie(de ex un pix sau tema pentru scoala) unele fete fac asta doar ca baiatul sa se prinda ca ea il place si unele fac asta doar pentru ca il plac pe acel baiat si vor sai vina in ajutor cel putin asa fac toate fetele pe care le cunosc si eu