| Lizuca_7050 a întrebat:

funda.Eu plac un baiat intr-o sear am vb prn msj si i-am zis ca il plac adica intr-un fel ma pacalit sa-i zic, si i-am zis el mi-a spus ca sa bucurat ca i-am spus si mia mai zis ca si el crede ca m-a placut.Eu tin mult la el dar faza e ca si eu si el suntem catolici si el vrea sa se faca preot si daca va face pasul asta nu voi putea fi cu el pentru ca preotii catolici nu au voie sa se casatoreasca si el daca se duce la siminar nu va mai avea voie sa aiba prietena si eu nu vrea lucrul asta, dar mai exista o sansa el acum e in clasa 10 sia zis ca se mai gandeste pana in clasa a 11 daca se duce sa nu. El nu e un baiat care sa-si bata joc de fete, e foarte de treaba.Decand i-am zis ca il plac el nu prea mai vorbeste cu mine.va rog sa ma ajutati duminica pleaca la iasi la camin si daca nu voi face nic pana duminica va fi prea tarziu pentru ca nu-l voi mai vedea pana la urmatoarea vacanta. ce sa fac ce sa-i zic? eu stiu ca si el ma mai place pentru ca tot timpul can ma uit la el si el se uita la mine.va rog sa ma ajutati.Intr-o seara am ramas singuri da nu s-a intamplat nimic, am vorbit cu el dar nu despre faptul ca il plac pentru ca nu stiam ce sa-i zic va rog eu mult sa-mi ziceti ce trebuie sa fac cum sa vorbesc cu el ce sa-iz zic.VA ROG SA MA AJUTATI ACUMA CAT MAI AM SANSA ASTA,

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Nu poti decat sa-i spui ca-l iubesti si ca poate sa fie cu Dumnezeu si sa fie un om credincios si daca nu se face preot.

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ahahahaha,ce face religia din voi.

| sunetul a răspuns:

Pentru mine suna oribil.Imi miroase a manipulare.
Daca e ce cred eu el vrea doar sa ti-o puna si punct.
Daca te iubeste cu adevarat nu va invoca scuze de astea, deci nu te iubeste.
Ti-e ti se pare ca e o sansa dar de fapt el te constrange.

| RedPorcelain a răspuns:

Du-te la el si spune-i ca il iubesti, pentru ca daca si el tine foarte mult la tine nu o sa mai plece la camin. Dragostea invinge totul!

| Lizuca_7050 explică:

Imi cer scuze pentru greselile de scriere