| iustin987 a întrebat:

Am o nelamurire... am dat cerere de prietenie unei persoana pe fb si nu mi-a aparut ca mi-a acceptat sau nu, cand am intrat sa vad pe wall la acea persoana sa vad daca mi-a acceptat cererea nu imi mai apare gen anuleaza cererea de prietenie ci doar Mesaj si alea 3 puncte de suspensie... cum vine asta? laughing

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ti-a acceptat inca.
Pentru a sterge cererile trebuie sa urmezi pasii de mai jos:
1. Apesi pe figura cu doua capete "Gaseste prieteni" (sageata verde in sus);
2. Apoi apesi pe "vezi tot" (sageata bleu cu punct verde);
3. Apoi apesi pe "Vezi cererile trimise" (sageata bleu cu varful in sus).
Poza: http://s1066.photobucket.com/user/tsc1956/media/A0_zpsh8owxfhk.png.html

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Presupun ca nu a vazut inca cererea. Nu a dat click pe cereri.

| iustin987 explică (pentru FlorinCiokan):

Pai logic si firesc daca nu imi raspundea la cerere aparea "anulare cerere de prietenie" sau ceva de genul... dar asa laughing) nu inteleg...