| tacisiinghite a întrebat:

iau anticonceptionale yaz de 2 zile am avut multe intarzieri de ciuclu nu imi venea si cate 6 luni am fost la doctor si am facut un consult si acum 2 zile mi.a venit dar am scurgeri maronii! imi puteti spune o parere daca este cv grav

2 răspunsuri:
| Diiaanna a răspuns:

Scurgerile s-ar putea datora pilulelor, daca le iei pentru prima data.Nu iti vine menstruatia in timpul celor 21 de zile in care trebuie sa iei pilulele. Menstruatia vine in cele 7 zile de pauza. Dar pentru siguranta ta, ar trebui sa vorbesti cu medicul. Take care!