| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna TPU...
ieri m-am certat cu iubitul meu.Nu-s foarte afectata dar hai sa va spun povestea:
ieri mi-a dat mesaj cu:nu te mai vreau...am pe alt cineva. ei binee.stiti cum e pe moment, ne-am certat mult, si nu stiu ce sa fac, pentru ca nu prea pot sa ma obisnuiesc cu ideea ca e al altei fete straight face
ce sa fac...sa-l uit? afara de ideea cu i-ati alt iubit laughing funda \m/

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Nu ai ce sa faci, doar nu o sa stai cu el numai ca-l iubesti tu si sa se foloseasca alta de el, cauta un baiat care sa te iubeasca cu adevarat ca acesta sigur ii va da papucii si actualei fete

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ai mai si stat sa te certi cu el.Delete nr,mesaje, tot, si gata.Nu mai are rost sa te uiti inapoi dupa faze de genulstraight face

| Deennn a răspuns:

In primul rand : Ce magar e! straight face
Parerea mea e ca ar trebui sa-l lasi. oh go on
Daca-mi facea mie asa il scuipam intre ochi. laughing
Acum serios, uita-l, nu te merita. oh go on

| gabrielutzu a răspuns:

Ce cacaaat.Masturbeaza-te!

| gabrielutzu a răspuns:

Ti-a tras-o pana acum? De cate ori?