| djseby98 a întrebat:

Buna TPU imi place de o fata.dar sunt timid si nu pot sa ii spun ce simt pentru ea daca ma puteti ajuta cu un sfat sau ceva dar fara plimbari si iesiri ca stau la sat si nu am unde sa o scot!

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Un tip timid, ăh? Ce ai putea tu să faci, să vedem. Ai putea să îi faci câteva complimente, gen: îţi stă bine îmbrăcată aşa, sau, îmi place cum îţi stă părul astăzi. Încearcă să nu mai fii chiar foarte timid, vei avea de pierdut şi îţi spun asta din propria experienţă. Dacă e genul de fată mai drăguţă cu ceilalţi, îi poţi cumpăra o îngheţată fiind şi aşa o căldură eu cred că ar aprecia. Un lucru esenţial, pe care nu prea l-am văzut la majoritatea băieţilor, zâmbeşte-i de fiecare dată când vă întâlniţi. happy

7 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Cumpara un sac de gunoi, MARE, si cand o vezi, zup! o invelesti in sac si fugi cu ea departe, o tii langa tine. Si apoi lasi sindromul Stockholm sa isi faca treaba.

| djseby98 explică (pentru rutanklan):

nu ti bate joc ca raportez pe cineva (budbundy)

| rutanklan a răspuns (pentru djseby98):

Hahhahaaha. Bine, da i drumul. La raport! Sa traiti!

| Vlad201296 a răspuns:

Scrie`i o scrisoare happy. Dar fi atent Nu trebuie sa scrii nu stiu cat de frumos tb doar sa fi sincer big grin. Succes!

| djseby98 explică (pentru Vlad201296):

Stam pe aceeasi strada ce draq sa mai trimit scrisori!

| djseby98 explică (pentru Vlad201296):

Este un pic mai inalta ca mine si se cam uita dupa baieti mai mari ca ea!

| djseby98 explică:

Gata ca am terminat cu romantismul rolling on the floor free!