| 5IrOK a întrebat:

imi place de o fata foarte draguta dar nu ma pot apropia de ea deoarece verisorul ei este vecin cu mine si tot timpul cand eu si ea ne intalnim afara incepe sa strige...lucruri cat il tine gura! ce sa fac i-am dus flori, ciocolata am invitat-o in oras dar nimic(sunt si putin timid)

Răspuns Câştigător
| alyntoxic50 a răspuns:

In primi rand cati ani aveti? (imi scrii in respunsuri) si daca versiorul ei este asa de enervant iate de el si spune-i tot ce te deranjeaza pe un ton mai ridicat. Nu te lasa intimidat de o "mini soacra" sau mai bine poti sa-l ignori in totalitate, nici sa intorci capul la el. Si in maxim 5 10 minute va pleca cu coada intre picioare.

| 5IrOK explică (pentru alyntoxic50):

avem amandoi 14 ani

1 răspuns: