| tocxsickid989toxic a întrebat:

Sunt cu un baiat Cosmin, dar lui i se spune Coco. Invatam la scoli diferite. Saptamana trecuta ne-am certat dar ne-am impacat oarecum, fara sa fim impreuna. Joi a venit la mine la scoala dupa ore si m-a condus acasa. Dar pe drum nu scotea niciun cuvant si se uita ciudat la mine. Credeti ca ma place?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa se pare ca te place

| neutrino a răspuns:

Chiar te iubeste, dar nu stie cum sa-ti spuna!

| AndreeaAS a răspuns:

Daca a venit la scoala dupa tine si se mai si uita ciudat... Da, cred ca te place. Sau face planuri dubioase. laughing Glumesc.