| alexaaa_2760 a întrebat:

Imi place de un baiat cera a fost cu o tipa aproape 2 si jumatate un timp ei au stat despartiti si m-am combinat eu cu el, in timpul asta cat am stat cu el am inceput sa tin la el sa il iubesc ne-am certat si in timpul asta cat am stat certati el sa impacat cu fost care il insela tot timpul dupa o luna m`am impacat cu el si sau intamplat unele chestii am facut asta pentru ca il iubeam acele chesii i lea sp fostei care in timpul ala mai era cu aia...eu eram dezamagita si nu m`ai vorbeam cu el am incercat sa ma combim cu un prieten bun de`al lui si a tinut chestia asta o luna jumatate nu am vb cu el deloc el cauta sa vorbeasca cu mine intr-o joi a inceput sa o intrebe pe prietena mea cea mai buna de minesi vineri am vorbit sambata cand am iesit la pizza am stat cu el si luni la scoala sa vad ca era pe hol cu fost sa imi pice fata can i-am vazut l`am intrebat ce facea si a sp ca au vorbit dupa amiaza s-a dus pe strada la ea si l`am intrebat ce a facut acolo si acelasi raspuns mi-a dat nu mai vorbesc cu el ma dezamagit foarte tare si am uitat sa zic ca (andrei) fostul prieten e bun prieten cu varmiu ce sa fac sa il recatsti, va rog ajutati`ma si inca il mai iubesc Funditaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| roberta78 a răspuns:

Pai...sa te komb cu un prieten de-al lui nu cred ac e bine sincerbig grin dar... poti vb cu el situatia laughingin caz de esti imi rusinoasa pai mai da si tu apropourihappy dar daca ar tine la thn nu s-ar komb toata ziua buna ziua cu cate una parerea mea sincerhappy fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| roberta78 a răspuns:

Pia inseamna ca nu i-a convenit ca te-ai komb cu alalaughing

| alexaaa_2760 explică:

Recastig big grin scuzati`ma am scris pe graba

| alexaaa_2760 explică:

Sincer ca m`am combinat cu un prieten apropiat de`al lui era dezamagit, se mai uita frumos dupa mine acum cand trec, si mai zambeste frumosbatting eyelashes

| alexaaa_2760 explică:

Asa cred si eu.dar am ajuns la concluzia ca nu poate sa o lase nici pe aia nici pe minetongue