| Daria_Damaris_1986 a întrebat:

Buna TPU imi place de un baiat dar eu nu stiu cum sa ii arat ca imi place de el cred ca stie ca imi place de el da daca ii spun inreaga clasa se va rade pentru ca sunt idioti si sunt cu el in clasa m-a sarutat odata si intreaga clasa s-a ras.si indata ce m-a sarutat a fugit ca nu cumva sa ma supar pe el.Ce sa fac adica sunt de abia in clasa a 6 a.Dar nu vreau sa aiba legatura cu varsta mea. ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Vadavoiu_Carina_Elena_2000 a răspuns:

Nu conteaza varsta, nu iti fa griji. E normal sa placi un baiat, e frum happy
Pai el cred ca te place. Si trimite-i mesaj daca ii stii facebookul si vorbeste cu el, trebuie sa te apropii de el cumva. Sa vorbesti in realitate e cel mai bine. Vorbeste cu el la scoala. Nu te sfii sa te duci langa el cand il mai vezi si sa il intrebi ce face. Nu se intampla nimic grav si intrebarea e Oare chiar rad colegii tai de tine? Nu trebuie sa iti pese de ei, sa nu te afecteze. Chestiile astea sunt perfect normale. Vorbeste cu el, zambeste-i, uita-te in ochii lui. Intreaba-l ce culoare ii place, la ce scoala a fost, daca are frati, se leaga discutiile. Nu trebuie sa faci tu totul. Dar arata-i ca il placi si o sa vina si el pe langa tine. Si nu stiu in ce context te-a sarutat, dar asta clar arata ca este putin atras de tine. Baietii nu vorbesc cu fete pe care nu le plac cat de putin, nu uita! Pupii :* Daca internet explorer are curajul sa te intrebe daca vrea s afie browserul tau, si tu ai sa il intrebi pe el ceva prietenesc.

2 răspunsuri:
| Vadavoiu_Carina_Elena_2000 a răspuns:

Nu conteaza varsta, nu iti fa griji. E normal sa placi un baiat, e frum happy
Pai el cred ca te place. Si trimite-i mesaj daca ii stii facebookul si vorbeste cu el, trebuie sa te apropii de el cumva. Sa vorbesti in realitate e cel mai bine. Vorbeste cu el la scoala. Nu te sfii sa te duci langa el cand il mai vezi si sa il intrebi ce face. Nu se intampla nimic grav si intrebarea e Oare chiar rad colegii tai de tine? Nu trebuie sa iti pese de ei, sa nu te afecteze. Chestiile astea sunt perfect normale. Vorbeste cu el, zambeste-i, uita-te in ochii lui. Intreaba-l ce culoare ii place, la ce scoala a fost, daca are frati, se leaga discutiile. Nu trebuie sa faci tu totul. Dar arata-i ca il placi si o sa vina si el pe langa tine. Si nu stiu in ce context te-a sarutat, dar asta clar arata ca este putin atras de tine. Baietii nu vorbesc cu fete pe care nu le plac cat de putin, nu uita! Pupii :* Daca internet explorer are curajul sa te intrebe daca vrea sa fie browserul tau, si tu ai sa il intrebi pe el ceva prietenesc. laughing

| Vadavoiu_Carina_Elena_2000 a răspuns:

Scz am pus de 2 ori