| vanilivanessa a întrebat:

imi place de un baiat si cred ca si el ma place.iesim impreuna si vorbim des. recent nu stiu cum vorbeam de zile de nastere iar eu i-am zis cand e ziua lui iar el ma intreaba : de unde stii? apoi i-am spus cati kilometrii sunt pana unde locuieste el si unde locuieste.m-a intrebat iar de unde stiu! i-am zis ca stiu si eu pur si simplu.ne privim foarte lung atunci cand ne intalnim si amandoi facem ce zice celalalt! oare si-a dat seama ca il plac? voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Eu cred ca da! Ti-as da sfatul sa ii spui in fata ca il placi si poate atunci o sa iti spuna si el ca te place!

| vanilivanessa explică (pentru FUCKy0u):

Si cum sa ii zic?

| FUCKy0u a răspuns (pentru vanilivanessa):

Pur si simplu.Dar nu il lua direct. Vorbiti, plimati-va si cand nu se asteapta intreaba-l mai indirect ce parere are de tine. Apoi spune-i ca tu il placi.

| Ely3 a răspuns:

Pai daca stii aceste informatii despre el probabil ca si-a dat seama. Nu ezita sa-i arati ca il iubesti. Dragostea e minunata :X.