| andradapop212 a întrebat:

imi place de un baiat, si el stie asta si ma stie destul de bine, stam destul de aproape unul de celalalt, avem unii prieteni comuni, practicam amandoi acelasi sport si ne vedem zilnic, faza e ca eu nu am vorbit niciodata cu el.Azi am trecut pe langa el si s-a uitat direct in fata, deloc la mine si nici nu ma salutat.si cand trece pe langa colegele mele mereu se uita la ele, de ce face asta?laughing) funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca e needucat sau si lui ii este rusine sa vorbeasca cu tine. Incearca sa intri in vorba cu el acolo unde faceti sport impreuna. Ai avantaj ca stai aproape de el si poti folosi scuza cu mersul. Spune-i ca ai vazut ca sta langa tine si ca daca vrea sa mergeti impreuna acasa.

| neutrino a răspuns:

Faca asta pentru ca este prost crescut.

| Catalina1243 a răspuns:

Poate ca si lui ii place de tine si ii e rusine sa-ti arate asta. Incearca sa vorbesti cu el.