| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Îmi place de un coleg de clasă, dar nu știu dacă și el mă place. Într-o zi când veneam de la sport mi-a zis că sunt frumoasă și râdea. S-a așezat pe banca mea, mă privea drept în ochi și mă întreba dacă mă deranjează. L-a pus pe un coleg de la altă clasă să râdă de mine și el se uita la"spectacol". M-a mai băgat în seamă de vreo 2 ori. A pus pe snap ca oricine să îi pună un număr, iar el v-a zice dacă e frumoasă, dacă o urăște, dacă i-a plăcut sau îi place fata respectivă, și mie nu mi-a răspuns. În ultima perioadă mă ignoră total, m-am și schimbat mult, nu mai sunt fata aia timidă pe care o știa el la început. Când m-am dus cu niște colegii la suc mi-a spus că am ieșit și eu pe afară, cu toate că eu ieșeam mai mereu. Ce credeți? Mă place? M-a plăcut? Și-a bătut joc?

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna! Psihologic, cred ca este un smecheras, care profita. Daca ii plac atat de mult ''spectacolele'' pe seama ta, denota un caracter josnic.Este posibil sa fie ''sufletul tau pereche'', intr-adevar, dar perceptia ta inca nu este clarificata, din acest motiv ne intrebi pe noi despre ''un anonim''. Ignoranta duce la uitare.Inteleg ca ce spun este cam dur, dar poate fii chiar constienta realista. Daca il iubesti, nu ceda asa usor, daca isi bate joc de tine, cauta pe altcineva! Multa sanatate! Raspuns castigator? big grin

4 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Cred ca te-a placut...

| Anooonimmm21 a răspuns:

Si mie mi s--a intamplat cam aceeasi chetie laughing)) vorbea cu mine si chestii, mi-a zis ca ma place si atat. dupa ma ignora complet. Oricum chestiile astea trec happy