| Maria9876 a întrebat:

imi place foarte tare de un baiat dar el sta cam departe de mine si ne vedem doar vara pana acum nu l`am cunoscut personal dar toti pr mei il cunosc si personal
si el imi spune mereu ca abia asteapta vara ca sa ne vedem
sau mai glumesc eu cateodata si ii zic [pe mess] "ma mai iubesti?"
Si el zice normal ca da si nu stiu ce mi-a spus si parola de la noul id pentru ca nu il credeam ca m`a bagat prima in lista este foarte dulce cu mine si odata cand m`am certat cu el pentru ca se suparase ca aveam la status "te iubesc cosmin " [cosmin e doar un pr, am pus asa pentru ca era provocare] si s`a sup pe me si eu am iesit de pe mess pentru ca nu mai vroia sa vbsca cu me si mi-a tr msj : "intra bwah inapoi ca ma sup si mai raw daca nu intrisigh " si imi dedica mereu melodi de dragoste si imi spune ca ma iubeste ff mlt pare sincer dar el se km gandeste prea mlt la sex si imi da de inteles ca ar vrea ceva la vara. Insa eu NU vreau. straight face imi zice chesti gen " bbe mew mik ce te-as pupaci toata acum" Dar faza e ca el are prietena si dupa cat am vzt si prin msj`le lui pe fb chiar tine la ea si i`a spus la un pr ca daca mai sta cu ea pana la vara nu se baga cu altele desi mie imi spune exact invers este foarte romantic
In concluzie intrebarea e : El chiar tine la mine? Sau vrea doar sex?straight face Oare isi bate joc? Apropo. eu am 13 ani el are 16 Prietena lui are tot 16 si tin sa spun ca nu este cine stie ce frumusete ea chiar il ignora din cate am vzt pe fb iar el ii dedica mereu mel de dragostea si asa,. Este singura dintre toate fostele lui cu care a pus si poza la profil pe fb.

Răspuns Câştigător
| Iulianmzq a răspuns:

Tot ce iti zice, doar incearca sa te faca sa pui botul si tu sa il iubesti si sa-l crezi chatterbox si sa obtina altceva...

3 răspunsuri:
| Iulianmzq a răspuns:

Vrea doar sa o faca cu tine, mai exact

| LaMaxim a răspuns:

Va vedeti doar vara, dar nu l-ai cunoscut personal? laughing

Invata sa vb. si poate atunci te ajuta cineva!

| Maria9876 explică (pentru LaMaxim):

Daca nu esti destul de destept/desteapta sa intelegi nu este problema mea, oricum, nu pun intrebari ca sa ma cert cu cineva. Pun intrebari ca sa primesc un raspuns.winking laughing