| hellenahopeless a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o crema antiacneica buna,din farmacie? Ma orietasem la cea cu extract de brusture, dar nu stiu cat de buna ar fi...

2 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Eu iti recomand betadina.Betadina e o sulutie care se aplica pe suprafata pielii inainte de a opera.O folosesc chirurgii.Costa 2 3lei si e ff buna.In 4 zile scapi.Mie mi.a recomandat o doamna acum 1 saptamana si mi.au trecut. Betadina curata si dezinfecteaza. Daca te.ai uitat la grey's anatomy sti despre ce vb laughing

| cristin_8513 a răspuns:

Va recomand cu incredere crema antiacnee PURITY de la DR TEMT COSMETICE PROFESIONALE. Garantam rezultatele daca urmati schema noastra de tratament. Avem toate produsele pentru tratarea acneei. REZULTATE GARANTATE!