| MariaIoana15 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva care a dat examenul la oraș pentru scoala de șoferi cum a fost? Vreau sa stiu mai multe lucruri, așa ca nu dați raspunsuri inutile.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tine de ce politist prinzi... Pentru mine a fost mega stresant, n-am simtit atata panica la niciun examen ca la asta, norocul meu e ca am prins o politista draguta care m-a incurajat si m-a facut sa mai trec peste emotii, ca daca mai era si unu dur sa tipe la mine clar ma pierdeam de tot :)). In general cea mai mare grija s-o ai la prioritati, pietoni si masini, si sa nu mergi prea aproape de masinile parcate. Sa mergi incet, sa n-acelerezi sau franezi brusc, sa semnaliezi toate miscarile de pe loc si cam astea in mare.
http://www.scoalarutiera.ro/......ria-b.html

| sierra1 a răspuns:

"așa ca nu dați raspunsuri inutile"

intrebarea ta e inutilă pentru că

- primești eventual niște feedback-uri din alte județe/localități ce nu au relevantă
- fiecare experiență/individ e unică
- combinația examinator-candidat-traseu-localitate-dată e iarăși unică deci nu te ajută