| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da cateva filme bune? Adica sa fie ceva gen Majoretele: totul pentru victorie sau Another cinderella story(2004) ceva romantic, dar nu f.f.f siropos. Daca stiti si ceva romantic, dar in acleasi timp si dramatic. FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

La filmele romantice nu prea ma pricep dar daca vrei iti spun cateva de groaza?

| DariiDariia a răspuns:

Incearca : sotia calatorului in timp, the last song, twilight. Sper ca te-am ajutat happy.