| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti bune care le-ati citit si v-au placut? Vreau sa citesc ceva, insa am ramas in pana de idei. Multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| BonnieSweet a răspuns:

Daca este fan fantasy eu iti recomand: Jurnalele vampirilor de L. J. Smith, Seria Damnare de Lauren Kate, Nu plange sub clar de luna de Heather Davis, Seria Amurg de Stephenie Meyer, Blestemul din Swoon de Nina Malkin, Eve de Anna Carey, Seria Academia Vampirilor de Richelle Mead, Seria Casa Noptii de P.C. Cast and Kristen Cast, Seria Vampirii Sudului de Charlaine Harris, Micutele mincinoase de Sara Shepard.
Sunt minunate aceste carti. [Nu spune o fana a vampirilorlaughing ] sune un simplu cititor care a fost multumit de cartea pe care a citit-o. Tot ce e mai sus iti recomand.:X

2 răspunsuri:
| Ondine a răspuns:

Pai, cred ca ti-ar placea: Fata si marea, Pantalonii calatori-sunt 4 volume, A 16-a luna, Amurg, Hary Potter, Zodiac Girls( cred ca astea se gasesc doar la librarie), si mai sunt multe altele dar nu mi le pot aminti acum, trimite-mi message daca te-a ajutat raspunsul meu sau funda, sau amandoua! Citeala placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai zece negrii mititei,infernul crimelor tainuite,o supradoza de moarte,pisica printre porumbei(de Agatha Christie),singur pe lume de Hector Malot,sorrel si fiul Warwick Deeping, cainele din baskerville(nu stiu de cine), ciresarii(toate cele 5 volume) de Constantin Chirita ...cred ca-ti ajung deocamdata!big grin
funda?big grin