| xtreme12345 a întrebat:

Imi puteti spune avantajele si dezavantaje meseriei de doctor? FUNDDA!

Răspuns Câştigător
| 6Andrei9 a răspuns:

Cel mai mare avantaj este acela ca poti trai si socializa cu multi oameni,dar un avantaj de data asta mai diferit, este al bugetuluica vei castiga multi bani.Un dezavantaj este ca vei da peste oameni care te vor rani sufleteste si de un lucru foarte important moartea unui pacien, daca doresti sa apuci spre meseria asta este lucru foarte bun si ar trebi sa fi sprijinit de familie si de apropiati.

1 răspuns: