| d0areu a întrebat:

Imi puteti spune ce campionate de fotbal se transmit sezonul acesta pe Digi Sport. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Bundesliga (digi 2), Seria A (digi 3) si evident, La Liga (digi 1).
Eurosport transmite Premier League.

| d0areu explică (pentru TheAce):

Parca se transmitea La Liga, Ligue 1, si Serie A, acum s-a schimbat?

| TheAce a răspuns (pentru d0areu):

Din pacate nu mai sunt romani in Ligue 1, de acolo modificarile, care cred eu totusi ca sunt benefice. Se transmitea anul trecut si Liga 1 si uite ca anul acesta nu se mai transmitehappy.

| d0areu explică (pentru TheAce):

Bine, mersi