| XxXxSweetGirlXxXx a întrebat:

imi puteti spune va rog frumos cu pot slabi? ca m-am saturat sa imi zica lumea ca is prea grasa si nu stiu eu ce..cum as putea da 1 kg 2 intr-o saptamana da fara pastile va rog.dau funa! (fara jigniri)

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca e vorba doar de 2-3 kilograme, poti slabi foarte usor intr-o saptamana, daca iti doresti intr-adevar. Cea mai simpla cale ar fi sa consumi o cantitate mai mica de alimente decat de obicei (jumatate din cantitatea zilnica obisnuita, sa zicem, si fara excese in ceea ce priveste dulciurile, alcoolul sau alimentele bogate in grasimi) si sa faci miscare macar 30 de minute pe zi (alergare, fitness etc.)

| irbis96 a răspuns:

Sunt tentata sa incep predica cu 'lasa-i pe restul si fii tu insati' dar probabil ca nu vrei s-o auzi happy

Pai, fara munca nu reusesti. Mult sport (ai putea sa alegi ceva mai distractiv, mie imi place sa alerg si consider exercitiile cardio super usoare), mese fixe, multe legume, fructe, peste, bea multe lichide. Primele zile for fi cele mai nasoale, dar daca ai motivatie treci usor peste. Poti sa iti faci un program big grin

| adry2001 a răspuns:

Pai, nu stiu daca te va ajuta foarte mult, dar fie.
incearca sa ai un somn regulat, trezeste-te de dimineata, hidrateaza-te si iesi la un Jogging.
Incearca sa eviti mancarurile care au peste 500 kcal.
Dupa Jogging : 2 Oua Fierte si un pahar cu lapte sau Cereale integrale.
La pranz : ceva consinstent.
Seara : Salate.
Si niste abdomene inainte de culcare.
Nu stiu cat de bun este dar am vazut multe persoane care folosesc acest program si functioneaza.