| XxXxSweetGirlXxXx a întrebat:

imi puteti spune si mie cum pot slabi? am 1, 55 si am 58 de kg. is cam grasa toti imi zic. va rog imi puteti spune cum pot slabi fara fitness adica sa merg la sala de fitness. si sa slabesc cate un kg 2 pe saptamana. fara pastile. Dau funda! (fara jigniri va rog.)

Răspuns Câştigător
| punktum a răspuns:

Sincer, nu cred ca esti grasa. Sti, mai demult credeam ca si eu sunt grasa, dar mi-am dat seama ca si eu valorez ceva in lumea asta. Eu nu cred ca ar trebui sa slabesti, trebuie sa te accepti pe tine. Sti cum spune cantecul: "I'm beautiful in my way, 'cuz God makes no mistakes". Parerea mea happy

5 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Nu manca. Simplu. 500 calorii pe zi iti ajung. apa si ceai verde.
Am aceeasi inaltime ca tine si stiu cum e sa vrei sa slabesti...Incerc acelasi lucru.

| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să slăbești fără să faci mișcare? Nu, nu meriți.
Cine fuge de mișcare trebuie să ramână un sac îndesat cu untură.

| XxXxSweetGirlXxXx explică (pentru Wøodenpints):

Nu faraa miscaree ma refeream fara sala fitness.

| Wøodenpints a răspuns (pentru XxXxSweetGirlXxXx):

Atunci ieși în parc sau unde ai loc, și aleargă până transpiri toată maioneza din tine. E simplu.

| khwewljewew a răspuns:

Buna. Poti alerga macar 30 de minute in fiecare zi. Alergare usoara. Si ai grija cu ce mananci, fara fast food, chipsuri, prajeli chestii de genul. Mananca salate, fructe. Bafta!