| Krmen14 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum se poate salva scrisul la mess (de ex. culoarea verde, Comic Sans MS ) ca sa pot scrie la toate persoanele cu acel scris nu numai celui unde am facut literele? Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic nu prea stiu cum sa formulez sa se inteleaga. Dau fundita la cel mai explicit raspuns si celelalte vot happy

4 răspunsuri:
| Krmen14 explică:

Nu,nu la nume in lista. Cand scriu pe mess. Adica eu imi fac un scriu cand vb cu cineva dar numai la acea persoana pot scrie asa la ceilalti nu. Si vreau cumva sa salvez scriusu sa scriu mereu asa la toti.

| Krmen14 explică:

Am gasit acum mersi mult :*

| DeniAli14 a răspuns:

Intrii sus la lista de mess la "messenger" apoi "preferences" si apoi la "appearance"batting eyelashes si de acolo >big grin

| DeniAli14 a răspuns:

Imi dai funda?puppy dog eyes laughing