| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

in 26 August este aniversarea de 1 an de cand eu si prietenul meu suntem impreuna si sunt curioasa ce idei ati avea voi pentru niste cadourithinking Va super multumesc. kiss

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Doua lantisoare de argint, cu initialele voastre. Pa!

| loveyouforever a răspuns:

Buna.eu zic sa ii iei un ursulet frumos pe care sa scrie te iubesc sau ceva de genu' si de mana lui sa ii agati o felicitare cu cel mai frumos msg(cauti pe net). ursul il bagi intr-o cutie un pic mai mare ca el.cutia o invelesti intr-o hartie de impachetat.deasupra cutii ii fui o fundita si pe fundita o felicitare cu "pentru cea mai mare comoara a mea...cu dra, jumatatea ta"

funda?:X

| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Pe 26 august e ziua mea laughing in fine sa revenim la problema ta. daca as fi in locul tau l-as lega la ochi si l-as duce in locul unde v-ati intalnit sau locul unde v-ati sarutat pentru prima data day dreaming... sper ca ti-am fost de ajutor :X:*

| Adynutza_2910 a răspuns:

Un power point cu pozele voastre.niste slide.uri in care scrii ceva frumos despre acel an petrecut impreuna. iar pe fundal pune melodia Shock-iubirea e un ocean.:X asta am facut eu.si l-am impresionat pana la lacrimi.:*