| ChimicalEcstasy a întrebat:

In ce constau testele initiale sustinute de elevii clasei a 9-a? Stiu ca se dau cam la majoritatea materilor. Imi puteti spune cam ce fel de intrebari contin? Sau despre ce lectii este vorba? (In special la istorie, geografie, etc. )

Multumesc anticipat! Funda. :* ( Scuzati categoria.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te vad prea destept te i-au ca atare, dar daca toata(sau un numar maricel) clasa are rezultate mai proaste, va vor lua mai usurel, de testele astea nu le pasa, le pasa de testele initiale pe care le dati intr-a 10-a, pentru ca atunci se da din materiaa pe care ati facut-o cu ei si trebuie sa reflecte media pe care v-au dat-o intr-a 9-a.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucruri generale!
Dar nu se trec in catalog, iar nota se va spune in particular fiecarui elev si nimeni nu te judeca pentru ce ai invatat in generala, pentru ca nimeni nu stie ce si cat ti s-a predat.
Nu-ti face griji, sunt un fleac care nu fac decat sa iroseasca aproape o luna de scoala. Profesorii le urasc, iar elevii nu le i-au in serios. Sunt porcarii.

| ChimicalEcstasy explică (pentru anonim_4396):

Da, stiu ca nu se trec in catalog. Dar profesorii isi fac un fel de " impresie " despre tine dupa ce vad acele lucrari. x_X. Asta era dilema mea. :-ss.

Multumesc pentru raspuns. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru ChimicalEcstasy):

Daca te vad prea destept te i-au ca atare, dar daca toata(sau un numar maricel) clasa are rezultate mai proaste, va vor lua mai usurel, de testele astea nu le pasa, le pasa de testele initiale pe care le dati intr-a 10-a, pentru ca atunci se da din materiaa pe care ati facut-o cu ei si trebuie sa reflecte media pe care v-au dat-o intr-a 9-a.