| omulcuraspunsul1505 a întrebat:

Buna, TPU! In clasa mea este un baiat care se holbeaza la mine ora de ora. Cand am facut echipa cu el si alti cativa colegi la fizica el se inrosea de fiecare data cand vorbeam.

Faza e ca s-a mutat la noi la scoala doar la inceputul anului si e cam timid, abia daca scoate o vorba la ore.

Intrebarea e: Credeti ca ma place?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?

| Lioana a răspuns:

Din ce povestesti tu e sigur ca te place. Se emotioneaza in prezenta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Sigur ca da.
2. Cum sa vorbesti in timpul orelor? Ca tu ai zis,, abia daca scoate o vorba la ore". Eu mereu stau in banca, crispat, si sujt foarte atent la ce zice proful.
3. De ce s-a mutat la voi in clasa? Ca a luat nota mica la examen si nu isi dorise la clasa dorita?

| omulcuraspunsul1505 explică (pentru anonim_4396):

Abia scoate o vorba la ore - im sensul ca este atent la ore dar nu da raspunsuri, desi le stie

| omulcuraspunsul1505 explică (pentru anonim_4396):

S-a mutat la scoala la noi pentru ca isi cauta o scoala mai buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru omulcuraspunsul1505):

Pai si luase nota la examen mai mica decat ultima medie cu care s-a intrat la tine in clasa? Adica de exemplu el a luat 9, la voi s-a intrat cu 9.50 si apoi s-a transferat? Pentru ca eu chiar ii urasc pe ratatii astia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar te place. De altfel, se gandeste la tine foarte des, la cum va plimbati de mana prin oras, cum te saruta, cum se cearta cu ai lui pentru tine, cum veti face copii, cum veti imbatrani impreuna, cum veti face copii, cum veti face copii...