| oanaLoveHe a întrebat:

Buna TPU.Se apropie Ziua indragostitilor si nu stiu ce as putea sa ii iau iubitului meusad ma puteti ajuta cu cateva idei? va rog mult...nu suntem demult impreuna si nu prea ii cunosc gusturile...va rog mult, cateva idei? Dau FUNDA celor mai frumoase:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sunteti demult impreuna si nu il cunosti asa de bine,nu trebuie sa fie ceva asa de sofisticat, ci ceva simplu, si care sa-i arate aprecierea ta pentru el si efortul care l-ai depus.Gestul conteaza! Ai putea sa-i iei ceva material,sau ceva care sa-ti arate sentimentele,depinde ce fel de persoana esti.Ii poti darui un parfum de barbati care sa miroase irezistibil,pentru ca gustul fetelor e de necontestat,de asemenea o bijuterie e mereu bine venita(o bratara nici prea groasa nici prea subtire de argint,simpla,dar nu prea delicata,sa exprime masculinitate,sau un inel impunator,dar nu prea mare si de speriat),ai mai putea sa-i daruiesti o esarfa mai grosuta alaturi de o inimioara pe care sa scrie te iubesc.O alta idee ar fi sa-i faci un cd unde sa fie melodii preferate de-ale voastre,sau melodia voastra daca aveti,si sa-i daruiesti o cina romantica daca aveti unde sa va vedeti. Poti sa cumperi si inimioara-tip perna pe care sa fie pusa o poza cu voi(daca nu ai, ii propui sa faceti) si sa i-o oferi alaturi de un ceas foarte elegant si deosebit, care sa reflecte personalitatea lui.Alte idei nu mai am, dar poti sa alegi ce vrei tu din ce am spus, si sa le combini cum vrei.Eu am spus si cadouri care sa reliefeze sentimentele tale pentru el, dar si cadouri care i-ar placea oricarui baiat.