| oanaLoveHe a întrebat:

Buna all.Se apropie Ziua indragostitilor si nu stiu ce as putea sa ii iau iubitului meu ma puteti ajuta cu cateva idei? va rog mult...nu suntem demult impreuna si nu prea ii cunosc gusturile...va rog mult, cateva idei? Dau FUNDA celor mai frumoase:*

1 răspuns:
| Adi132002 a răspuns:

Ii poti cumpara un parfum de barbati, daca ai conditi financiare mai bune un ceas de mana, daca nu te prea descurci cu bani dai o felicitare in care sa ii spui cat de mult il iubesti.dai niste pantaloni de blugi o curea tu trebuie sa ii sti gusturile si ce isi doreste sinu are