| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*. In legatura cu cel mai nou film Harry Potter. Ce credeti, merita vazut acum sau sa astept pana apare si partea a 2a?
fundita si mersi anticipat :*

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Graba strica treaba! Asa ca iti recomand sa mai astepti 2-3 luni si daca nu apare partea a 2-a atunci uita-te! Bafta! :* >big grin

| pwp a răspuns:

Eu zic sa vezi partea 1 cand o sa apara si partea 2!
asa o sa te tina in suspans cateva luni, pentru ca partea 2 apare tocmai anul viitor...

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Daca vrei si esti nerabdatoare si chiar iti place Harry Poter ar trebui sa vezi dar daca nu-i musai sa te uiti, ar trebui sa astepti sa apara partea a2-awinking sa le vezi pe aman2 odatawinking
Eu iti recomand sa te uiti acum, ca nu se stie cand o sa apara pertea a2-a sau daca o sa apara.
fundita? big grin kiss