| ionescuandrada2000 a întrebat:

In primul rand am nevoie de un raspuns urgent! Cum sa strang bani, fara sa ma angajez si fara sa devin reprezentant Avon, Oriflama.Lady's,etc?

Dau funda+vot!

P.S.:Vreau cat mai multe metode! Cu cat sunt mai multe metode, cu atat sansele de a primi funda+vot sunt mai mari!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu chiar insisti sa crezi ca poti sa faci bani din nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| robi1990 a răspuns:

Ti-as zice eu da mi rusine big grin

| Lily333 a răspuns:

Pai, nu e cea mai geniala metoda, dar ai putea strange monede, eu am strans 80 de lei din momente la un moment dat si i-am pus la banca, in total sigur am strans peste 100 lei in monede. Ai putea sa le ceri parintilor tai pentru diferite chestii pe care nu le vei lua. Cam atata stiu. Fara sa muncesti sa faci bani, e aproape imposibil. Strange alocatia daca ai mai putin de 18 ani...

| MirelaR a răspuns:

Devino partener Escapade