| Puppy1357 a întrebat:

In ultima vreme ma simt ciudata, adica simt tulburari in zona vaginului de genul cand iti chioraie stomacul. Mentionez ca inca nu mi-a venit menstruatia (sunt fata) credeti ca este un semn? Am discutat cu mama mea despre memstruatie dar despre tulburarea asta nu am curaj sa o intreb. Va rod dati raspunsuri serioase!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce simti tu nu poate fii in zona vaginului! Vaginul nu-l simti decat atunci cand faci sex, ori la tine nu este cazul!
Cel mai probabil iti chioraie matele, adica intestinele din lipsa de mancare, sau gaze in intestine!

| Caro34 a răspuns:

Daca nu ai facut ceva neprotejat, atunci iti va veni, fii linistita! Uneori mai intarzie din diverse motive, dar e normal! Numai bine!