| Anonimul69699 a întrebat:

in unele dimineti ma trezesc fericit alteori trist, niciodata nu stiu cum, si ma simt foarte rau, ma simt deranjat si nu am nici un chef, cauza?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu te mai gandi la prostii.
Crede-ma, in momentul in care chiar toate iti merg pe dos, sanatatea iti e in pioneze si nu mai stiu cum e sa traiesti fara o durere ai sa vezi cum e sa fi mereu trist (iti spun din experienta mea). Pana atunci nu iti mai face singur rau daca nu iti este.

| Donsavas a răspuns:

Lipsa de ocupație. La serviciu, oamenii n au timp sa si analizeze stările si nici macar sa stea, sa doarmă.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Tu stii cauza de ce te trezesti trist, te gandesti tu la ceva.
Poate fi si din cauza vremii, daca ploua si e mai mohorat uneori si noi suntem mai tristi