| claudica a întrebat:

Buna am si eu o intrebare...big grin am 15 ani 1.68 cm si 57-58 de kilograme. toti pe care i-am intrebat mi-au spus ca sunt normala nici grasa nici slaba... voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| cucu a răspuns:

Te simti bine in pielea ta? daca da crede`ma nu conteaza daca esti putin grasutza sau putin slabutza

| justmee a răspuns:

Conteaza cum arati! Eu am 1, 58 si 48kg si vreau sa slabesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltimea e buna pentru o fata de 15 ani iar greutatea e foarte buna, esti slabuta deci esti normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu,, cucu`` dar nu inteleg de ce ai postat intrebarea? pentru a te lauda noilaughing dar crede-ma daca te-ar fi macinat lucrul acesta, prietenii ar fi fost cei mai indicati sa-ti raspundatonguetonguetongue daca iti zic ca mi se pari a fi prea slaba la 1. 68? ia cauta tu pe google si vezi cate kg ar trebui sa aiwinkingwinking si ma bucur cum ai pus cireasa:,, prietenii spun ca sunt normal...`` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani, 1. 72 si 54 de kg big grin si sunt putin cam plinuta in solduri, nu stiu cat de proportionata esti tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti normala daca ai greutatea. - 10 la inatime
Adica ai 1, 60 m ar trebui sa ai 50 de kile:-)