| TiffanyxSxColor a întrebat:

Bună, TPU! Încă puţin şi vine vacanţa de vară! love struck Ce planuri aveţi!? >:

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi vedea când am să-mi iau concediu!
Pa, pa.

| Caty5 a răspuns:

Imi petrec vacanta la bunici! Acolo fac pastele!

| TiffanyxSxColor explică:

Adevărul e că sunt multe de făcut într-o singură vară! laughing Dar măcar să ne distrăm şi să ne simţim bine, asta e tot ce contează! love struck

| kobra12 a răspuns:

Nu esti cam curioasa?

| JokerV a răspuns:

Sa imi mai maresc toti muschi cu 3-4 cm si sa lenevesc...

| Euuw a răspuns:

Oh doamne, am muuulte planuri dar cel mai important este sa ajung sa am corpul pe care mi-l doreschee hee

| OKxGIRLx a răspuns:

Sa ma duc la mare si in timp ce merg cu masina sa ascult muzica si chiar imi planuiesc sa invat sa inot.

| alexutsa97 a răspuns:

Excursii, plaja, mare, bronzat... baietii dragutsiii...