| TheExpert01 a întrebat:

Buna TPU incep sa nu radeti de mine un bataus enervant se tot ia de mine ca cica am comentat la el(e cu mult mult mai mare ca mine)ce pot sa afc sa ma lase?(nu merge cu ignoratu) funda

Răspuns Câştigător
| florentina_9904 a răspuns:

Eu zic sa il rogi sa te lase si spune-i ca pe viitor no vei mai face succes!

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cati ani are el si cati ani ai tu? esti din Bucuresti ce cartier?

| TheExpert01 explică (pentru VadTot):

Sunt din focsani eu am 12 el are 20 sad

| VadTot a răspuns (pentru TheExpert01):

In Cazul asta iti recomand sa mergi la politie!

| Anonim187 a răspuns:

Baga-i una in gura.

| DnBSniperZs a răspuns:

Il chemi pe chuck norris... Glumesc, ii fü7ī una in gura.

| BbOoYyKkAa a răspuns:

Explica-i ca nu ai comentat... spune-i sa te inteleaga

| Addy77 a răspuns:

Batausii sunt ca niste caini, simt frica, daca te intalnesti cu el fata in fata vorbeste cu calm sa nu-si deie seama ca ti-e frica de el, si nu reactiona violent sau cu miscari bruste (adica sa fugi) ca s-ar putea sa ti-o iei