| xesusn a întrebat:

Intrebare pentru fete:ati avea curajul sa invitati un baiat la suc(nu va cunoasteti prea bine). Vreauu pareri.
Sunt curios.Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, de ce nu? Daca baiatul este prea timid.

6 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Mie mi se pare un gest prea disperat din partea unei fete.

| Carmen100 a răspuns:

Sincer, nu prea as avea curaj, sunt mai rusinoasa happy Dar tu poti incerca

| CreaţaWsz a răspuns:

Sunt si fete mai tupeiste. Dar o fata care abordeaza un baiat, sau care incearca sunt luate drept fete usoare, adica fete care pica repede, si baietii nu au atractie la aceste fete.

| xesusn explică (pentru CreaţaWsz):

Da,dar daca fata are simpatie fata de baiat?hee hee

| CreaţaWsz a răspuns (pentru xesusn):

Gaseste o metoda in care sa-l faca pe el sa vina la ea.

| loclclclclclclcllc a răspuns:

Sincer, nu. acum depinde de fete. sunt unele fete cu tupeu si care nu au nici o problema in a invita un tip la un suc, dar eu nu pot. sunt mult prea timida pentru a face asta:d